Konstantīns calko

Konstantīns Calko aizvadīs trešo sezonu 'Radical' autosacīkstēs 01.05.2014

Viens no Latvijas jaunajiem autošosejas sacīkšu talantiem Konstantīns Calko jau trešo sezonu pēc kārtas piedalīsies "Radical European Masters" čempionātā. Tiesa, šogad viņš startēs kopā ar kādu mazāk pieredzējušu pilotu, līdz ar to savas izredzes uz titulu vērtē piesardzīgi, portālu DELFI informēja Calko preses pārstāvis Juris Dargēvičs.

WTCC debijas sacīkstēm Calko izcīna 19. starta vietu 15.11.2013

Turpinot ievērojamu progresu ar katru nobraukto apli, šorīt Makao ielu trasē notikušajos WTCC pasaules čempionāta pēdējā posma kvalifikācijas braucienos 19. starta vietu izcīnīja latviešu autosportists Konstantīns Calko.

Calko avarē arī pirmajā WTCC treniņā, seko straujš progress 15.11.2013

Autosportists Konstantīns Calko piedzīvoja avāriju arī WTCC Makao posma pirmajos treniņbraucienos, ierindojoties 26. pozīcijā, savukārt otrajā treniņā, kas notika dažas stundas vēlāk, strauji progresēja un ieņēma 21. vietu.

Calko debija WTCC beidzas pēc veiktiem četriem apļiem 15.11.2013

Šorīt Makao ielu trasē tika aizvadīti WTCC pasaules čempionāta noslēdzošā posma piemie testi, kas neveiksmīgi beidzās debitantam Konstantīnam Calko.

Autosportists Konstantīns Calko debitēs WTCC čempionātā 12.11.2013

Daugavpilietis Konstantīns Calko šajā nedēļas nogalē piedalīsies salonautomobiļu pasaules čempionāta (WTCC) noslēdzošajā posmā Makao, ierakstot jaunu lappusi Latvijas autosporta vēsturē, portālu DELFI informē sportista preses pārstāvis Juris Dargēvičs.

Calko tuvu otrajam Eiropas čempiona titulam 09.10.2013

5. un 6. oktobrī slavenajā Moncas trasē Itālijā norisinājās pirmspēdējais Radical Masters Euroseries posms, kurā jaunais daugavpilietis Konstantīns Calko izcīnīja 1. un 3. vietu Masters klasē, vēsta Sporta pārvaldes portāls.